Co zabrać na trening

Uczestnicy potrzebują na trening stroju sportowego, takiego jak na zajęcia WF . Prosimy jednak o zwrócenie uwagi na obuwie - powinny to być tenisówki lub trampki typu halówki. Muszą dobrze trzymać się stopy i mieć możliwie nie zużytą podeszwę. Śliskie lub spadające buty grożą kontuzją. Potrzebna też będzie woda lub napoje izotoniczne - nie soki, nie napoje gazowane.


Dzieci z grup "Skrzaty" oraz "Zuchy" używają miękkich floretów i odpowiednich do nich masek. Sprzęt zapewnia klub i przestrzegamy skrupulatnie reżimu sanitarnego, ale zachęcamy do zakupu własnej maski szermierczej - oczywiście pomagamy w wyborze właściwego modelu.


W grupach starszych nowych uczestników staramy się wyposażać z zasobów klubu. Uczestników kontynuujących serdecznie prosimy o kompletowanie własnego sprzętu, szczególnie strojów i masek, by zwalniać wypożyczony sprzęt na potrzeby nowych uczestników zajęć. Oczywiście doradzamy w miarę potrzeb. Po za tym proszę zabrać na trening dużo chęci, głowę otwartą na nowe doświadczenia i gotowość do ciężkiej, ale satysfakcjonującej, pracy.Ostatnie posty
Archiwum
Podążaj za nami
  • Funpage fb KS Punta